Proměna : kreativec Jindra

Text: 

Kromě doladění několika detailů jeho obchodního vystupování bylo především potřeba nově „zabalit“ jeho vizáž tak, aby na první pohled vypovídala o jeho spolehlivosti a odborných kvalitách, které se v něm skrývají.

Posuďte sami, zda se nám to podařilo.

 

 

 

 

Česky
Úvodní obrázek: 
Jak se nám povedla Jindrova proměna ?
Zobrazení: 
Nezobrazovat na úvodní stránce
Datum: 
Pondělí, 2 Říjen, 2017

Nejdůležitější rozhodnutí se nepečou na firemních poradách

Text: 

Máte vedle sebe VIP osobu firemního, politického, kulturního nebo jiného světa? Pokud si odpovíte kladně, tak dobře čtěte, protože máte před sebou úkol. Tohle vaše VIP-čko totiž vedle sebe nutně potřebuje „repre kus“. Své nejdůležitější dohody „nepeče“ na firemních poradách nebo stranickém sekretariátu, ale večer ve sklípku a na golfu, kam ti úspěšní nechodí sami. „Repre kus“ nemusí mít ideální míry, ale šarm, přiměřené vystupování, a být hned na první pohled „správně zabalen“.  V těchto třech disciplínách nesmíte chybovat a na první dojem máte jen jeden pokus.

Pokud máte pochybnosti, raději se přijďte vyladit k nám, protože detaily jsou rozhodující. V Akademii osobního rozvoje Zulity se několik hodin vašeho času vyplácí.

Česky
Úvodní obrázek: 
Nejdůležitější rozhodnutí se nepečou na firemních poradách
Zobrazení: 
Zobrazit na úvodní stránce
Datum: 
Úterý, 29 Srpen, 2017

Jak umíte ovlivnit své okolí?

Text: 

Počítáte se mezi ty, kteří se snaží s každým vycházet dobře, nebo vám na tom příliš nezáleží? Většina lidí patří spíš do první skupiny a má to dobrý důvod. Pozitivním a důvěryhodným postojem nejen dosáhneme snadněji svých cílů, což pozvedne naše sebevědomí, ale nadto ještě sami sobě vytváříme optimistické a příjemné rozpoložení.

Někdy se ale přihodí, že i když máte kopec dobré vůle a snahy, výsledky podle vašich představ se nedostavují. Je dobré si položit otázku, kde je chyba. V okolí - nebo ve mně samém? Okolí nezměníte, ale sebe můžete, pokud budete chtít. Ze zkušenosti víme, že i drobná změna postoje vám může otevřít netušené obzory.

Umění působit na druhé lidi studoval a obdivoval člověk od pradávna. Je to dovednost stejně jako práce s jemnou mechanikou nebo hra na hudební nástroj, které je třeba se naučit. Pojednává o tom například velmi zajímavá kniha Eneagram…

Jak na to a spoustu jiných zábavných věcí s vámi bez nudné omáčky a zcela prakticky a individuálně nacvičíme v Akademii osobního rozvoje Z ULITY.

Česky
Úvodní obrázek: 
Jak umíte ovlivnit své okolí?
Zobrazení: 
Nezobrazovat na úvodní stránce
Datum: 
Neděle, 13 Srpen, 2017