Nejdůležitější rozhodnutí se nepečou na firemních poradách

Text: 

Máte vedle sebe VIP osobu firemního, politického, kulturního nebo jiného světa? Pokud si odpovíte kladně, tak dobře čtěte, protože máte před sebou úkol. Tohle vaše VIP-čko totiž vedle sebe nutně potřebuje „repre kus“. Své nejdůležitější dohody „nepeče“ na firemních poradách nebo stranickém sekretariátu, ale večer ve sklípku a na golfu, kam ti úspěšní nechodí sami. „Repre kus“ nemusí mít ideální míry, ale šarm, přiměřené vystupování, a být hned na první pohled „správně zabalen“.  V těchto třech disciplínách nesmíte chybovat a na první dojem máte jen jeden pokus.

Pokud máte pochybnosti, raději se přijďte vyladit k nám, protože detaily jsou rozhodující. V Akademii osobního rozvoje Zulity se několik hodin vašeho času vyplácí.

Česky
Úvodní obrázek: 
Nejdůležitější rozhodnutí se nepečou na firemních poradách
Zobrazení: 
Zobrazit na úvodní stránce
Datum: 
Úterý, 29 Srpen, 2017

Jak umíte ovlivnit své okolí?

Text: 

Počítáte se mezi ty, kteří se snaží s každým vycházet dobře, nebo vám na tom příliš nezáleží? Většina lidí patří spíš do první skupiny a má to dobrý důvod. Pozitivním a důvěryhodným postojem nejen dosáhneme snadněji svých cílů, což pozvedne naše sebevědomí, ale nadto ještě sami sobě vytváříme optimistické a příjemné rozpoložení.

Někdy se ale přihodí, že i když máte kopec dobré vůle a snahy, výsledky podle vašich představ se nedostavují. Je dobré si položit otázku, kde je chyba. V okolí - nebo ve mně samém? Okolí nezměníte, ale sebe můžete, pokud budete chtít. Ze zkušenosti víme, že i drobná změna postoje vám může otevřít netušené obzory.

Umění působit na druhé lidi studoval a obdivoval člověk od pradávna. Je to dovednost stejně jako práce s jemnou mechanikou nebo hra na hudební nástroj, které je třeba se naučit. Pojednává o tom například velmi zajímavá kniha Eneagram…

Jak na to a spoustu jiných zábavných věcí s vámi bez nudné omáčky a zcela prakticky a individuálně nacvičíme v Akademii osobního rozvoje Z ULITY.

Česky
Úvodní obrázek: 
Jak umíte ovlivnit své okolí?
Zobrazení: 
Nezobrazovat na úvodní stránce
Datum: 
Neděle, 13 Srpen, 2017

Akademie osobního rozvoje Zulity

Text: 

Pro firmy, právnické osoby, podnikatele i soukromé osoby máme připraveny individuální kurzy osobního rozvoje pro získání či zvýšení společenského statusu. Naučíme Vás jak být úspěšnější, jak získat respekt opačného pohlaví, jak se stát člověkem, jehož ouitfit bude vždy na nejvyšší úrovni. V jednoduchosti je krása a stylové oblečení je rovněž jednoduché. Pokud chcete mít svůj styl a vyjádřit ho, určitě vyhledávejte obchodní domy či značky, u kterých si budete jistí, že jste styloví, a že oblečení, které vyrábí, je stylové. Naučíme Vás, jak na to.

Česky
Úvodní obrázek: 
Akademie osobního rozvoje Zulity
Zobrazení: 
Zobrazit na úvodní stránce

Vítejte v Akademii osobního rozvoje Z ULITY.

Text: 

Vítejte v Akademii osobního rozvoje Z ULITY. Podle průzkumu máte 3 minuty na to, abyste zapůsobili. V našich třech programech vás naučíme jak na to ! Náš tým zhodnotí vaši postavu, šatník i vzhled podle vašich potřeb očima muže i ženy a pohledem mladé střední i zralé generace. Doporučíme novou image, navrhneme styl pro Vás, pomůžeme s výběrem všeho, co potřebujete na sebe i toho, co Vás krášlí, bez ohledu na oděv.

Česky
Úvodní obrázek: 
Vítejte v akademii osobního rozvoje Z ulity ...
Zobrazení: 
Zobrazit na úvodní stránce
Datum: 
Pondělí, 27 Březen, 2017