Perfektní vzhled

Cizí člověk si o vás udělá obrázek na základě toho, co vidí za prvních třicet vteřin. Pomůžeme Vám tento rychlý test složit na výbornou.

 

Bližší informace ke vzdělávacímu programu:

Obsah:

Náš tým zhodnotí vaši postavu, šatník i vzhled podle vašich potřeb očima muže i ženy a pohledem mladé střední i zralé generace. Doporučíme novou image, navrhneme styl pro Vás, pomůžeme s výběrem všeho, co potřebujete na sebe i toho, co Vás krášlí, bez ohledu na oděv Pomůžeme Vám se sestavením variabilního a kombinovatelného šatníku vhodného právě pro Vás. Poskytneme Vám součinnost při nákupu oblečení a doplňků – respektujeme Vámi určenou cenovou hladinu.

 

Cíl vzdělávacího programu:

  • Dle přání klienta jemně poupravíme stávající styl – detaily mohou měnit celý dojem
  • Dle přání klienta vytvoříme zcela nový styl vhodný pro jeho osobnost
  • Váš nový styl Vás bude reprezentovat ještě dřív, než cokoliv řeknete

 

Organizace:

Poskytujeme individuální výuku uzpůsobenou dle konkrétních potřeb a zacílení každého jednotlivce. Základní trénink probíhá v konzultačním centru Akademie Z Ulity na Úvoze, ve středu Brna (MHD 30m). Pomoc odborníků je nasmlouvána v brněnských provozovnách dodavatel a je v režii Akademie Z Ulity (dle dohody a specifických potřeb klienta). Pomůcky zajišťuje Akademie Z Ulity. Občerstvení zajišťuje Akademie Z Ulity.

Minimální časová náročnost: 8 hodin

Základní cena: 6.000,- Kč

 

Další související služby:

konzultace dle osobní potřeby: 1.000,-Kč / hod

asistence při nákupech: 500,- Kč / hod 

 

To mě zajímá ...