Jak zaujmout opačné pohlaví ?

Podporujeme Vaši osobnost kouzlo a přitažlivost, emoce jsou dar, Odhalujeme inspiraci a nový svět Vašeho JÁ. Vaše tajemství tkví ve schopnosti dovolit si být sám sebou. To nejlepší, co můžeme druhým dát, je, když jsme sami napojeni na zdroj štěstí a když se nám daří. Umění působit na druhé lidi člověk studoval odpradávna a i po celé 20. i 21. století můžeme pozorovat nárůst počtu řady výrazných a zajímavých osobností. Oni něco pochopili : že totiž právě my sami jsme hvězdou pro sebe, záříme a tím své okolí okouzlujeme. Proč se to však někomu daří a druhému velmi málo či nikoliv ? Jak se nám nejspíše podaří pozitivně zapůsobit na lidi okolo nás na ulici, v zaměstnání či ve společnosti ? Každý jsme nádherný orignál plný dovedností a úžasných detailů - V Akademii osobního rozvoje Zulity.cz Vám ukážeme, jak je v sobě objevit.

Bližší informace ke vzdělávacímu programu:

Obsah:

Náš tým pomáhá ve zdokonalení silných stránek Vaší úžasné osobnosti. S muži pracují především ženy a naopak, se ženami zejména muži; případně podle požadavků klienta. Naučíme Vás chovat se, být sexy, konverzovat, pohybovat se v různých prostředích. Vezmeme Vás do společnosti. Plavat se naučíte nejlépe, až jste ve vodě.

 

Náš cíl:

Pomáháme lidem k vystupování, které je prokazatelně kladně přijímáno u opačného pohlaví. Vyladíme Váš vzhled, aby byla zvýrazněna vaše osobitost. Povzbudíme Vás k přiměřenému sebevědomí - je to sexy ;)

 

Organizace:

  • Poskytujeme individuální výuku uzpůsobenou dle konkrétních potřeb a zacílení každého jednotlivce.
  • Základní trénink probíhá v konzultačním centru Akademie Z Ulity na Úvoze, ve středu města Brna (MHD 30m).
  • Pomoc odborníků je zajištěna v městě Brně (dle dohody a specifických potřeb klienta).
  • Pomůcky při tréninku zajišťuje Akademie Z Ulity.
  • Občerstvení při tréninku zajišťuje Akademie Z Ulity.

Každý je jedinečný, proto lze dosáhnout viditelného výsledku jen individuálním přístupem. 

  • Individuální trénink  6 hodin: 4.400,- Kč
  • Individuální konzultace dle přání klienta: 1000,- Kč / hodina
  • Sestavení kombinovatelného šatníku výhradně pro váš typ: 2000,- Kč až 5000,- Kč ( dle množství kusů ošacení a doplňků ve Vámi stanovených cenových relacích )
  • Asistence při nákupech: 500,- Kč / hodina

 

To mě zajímá...