13.08
Jak umíte ovlivnit své okolí?

Jak umíte ovlivnit své okolí?

Počítáte se mezi ty, kteří se snaží s každým vycházet dobře, nebo vám na tom příliš nezáleží? Většina lidí patří spíš do první skupiny a má to dobrý důvod. Pozitivním a důvěryhodným postojem nejen dosáhneme snadněji svých cílů, což pozvedne naše sebevědomí, ale nadto ještě sami sobě vytváříme optimistické a příjemné rozpoložení.

Někdy se ale přihodí, že i když máte kopec dobré vůle a snahy, výsledky podle vašich představ se nedostavují. Je dobré si položit otázku, kde je chyba. V okolí - nebo ve mně samém? Okolí nezměníte, ale sebe můžete, pokud budete chtít. Ze zkušenosti víme, že i drobná změna postoje vám může otevřít netušené obzory.

Umění působit na druhé lidi studoval a obdivoval člověk od pradávna. Je to dovednost stejně jako práce s jemnou mechanikou nebo hra na hudební nástroj, které je třeba se naučit. Pojednává o tom například velmi zajímavá kniha Eneagram…

Jak na to a spoustu jiných zábavných věcí s vámi bez nudné omáčky a zcela prakticky a individuálně nacvičíme v Akademii osobního rozvoje Z ULITY.

Share